Для Новоодесских школьников прочитали лекции руководители разных служб района

11 квітня в рамках роботи мобільного консультативного пункту Миколаївського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено ряд інформаційно-профілактичних заходів у Новоодеській №2 та Троїцькій загальноосвітніх школах, а також у Новоодеській гуманітарній гімназії.

Цікаву та змістовну інформацію учням 5-6 класів надала завідуюча виставкового центру ГУДСНС у Миколаївській області Щербина Л.Ю.. Школярі дізналися не тільки про історію створення служби надзвичайних ситуацій та її сьогодення, а й про причини виникнення небезпечних ситуацій, закріпили знання із запобігання їх виникнення .

Про найбільш поширенні правопорушення та злочини, скоєні підлітками у Миколаївській області та Україні, учням 7-8 класів розповів Гончарук І.М. — інспектор сектору ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Миколаївської області. Іван Миколайович наголосив, що, іноді, бравада, надмірне бажання похизуватись перед однолітками, привернути до себе увагу протилежної статі інші прояви асоціальної поведінки, як правило, призводять до порушення закону і, як наслідок, до позбавлення волі чи адміністративної відповідальності.

Фроляк О.І. – провідний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової освіти та правової роботи ГТУЮ в Миколаївській області проінформував старшокласників про основні положення проекту «Я маю право», докладно ознайомив зі змінами в законодавстві щодо насилля в сім’ї, а також детально зупинився на актуальній проблемі сьогодення – торгівлі людьми. Значну увагу представник управління юстиції приділив роз’ясненню правил поведінки, які допоможуть запобігти потраплянню в «сучасне рабство» та надав поради , куди треба звертатися якщо вже трапилась біда .

В роботі мобільно-консультативного пункту також взяли участь директор Новоодеського РЦСССДМ Крикун Н.М. та фахівець із соціальної роботи відділу організаційно- правової та кадрової роботи Миколаївського ОЦСССДМ Кондрад А.І..

Джерело статті: “https://www.novaodesa.info/novosti/2309-dlya-novoodesskih-shkolnikov-prochitali-lekcii-rukovoditeli-raznyh-sluzhb-rayona.html” Об этом сообщает belsmi.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход