Патріоти програють більшості, яка навіть не претендує на патріотизм – Портников

Ілюстративна світлина Об этом сообщает nuina.in.ua со ссылкой на СМИ.

Важко збагнути, чому вважається, що патріотизм – це прерогатива більшості. Якби так було насправді, колаборація ніколи б не перемагала.

Насправді після військової поразки Франції величезна кількість французів підтримувала колаборантський уряд маршала Петена. А от патріотів на чолі з генералом де Голлем не підтримував майже ніхто – ні в самій Франції, ні у світі, ні навіть у вільних від гітлерівців французських колоніях. Оточення де Голля зневажливо називали "жидівським генштабом", маючи на увазі, що от Петен і Лаваль, ці капітулянти, – ото "справжні французи".

Просто якщо патріоти перемагають колаборантів, вчорашні прихильники поразки вмить стають більшими патріотами, ніж переможці й бігають із національними прапорами, як навіжені. А якщо колаборанти перемагають патріотів, зникає саме поняття патріотизму разом із самою державою, територія якої стає просто регіоном чужої країни.

В історії України так траплялось неодноразово саме тому, що патріоти в нас постійно програють більшості, яка навіть і не претендує на патріотизм.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Віталій ПОРТНИКОВДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1570001924-patrioti-prograyut-bilshosti-yaka-navit-ne-pretendue-na.html”

ТОП новости

Вход