Які відомі українські фірми торгують з окупантами: дані журналіста

Айдер Муждабаєв

Після анексії Криму Російською Федерацією обіг українських товарів на півострові не припинився. Однак вітчизняні фірми ввозять товари не відкрито через Херсонщину, а вдаються до хитрощів. Об этом сообщает upa-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це у прямому ефірі 24 Каналу розповів журналіст Айдер Муждабаєв.

За його словами, Україна очікує посилення санкцій проти Росії, коли знані вітчизняні виробники нехтують заборонами та торгують на окупованих територіях. Окрім цього, звідти ввозять метал.

Блокада привела до того, що в Крим відкрито не здійснюється товарообіг. Через це фірми ввозять товари на півострів через Харківщину та Росію.

Це вода "Моршинська", продукція "Чумак", "Нова лінія". Це тільки те, що зараз згадалось. Ба більше, в Харкові при перетині кордону вони роблять гак через пороми до Криму, їм Росія дає податкові преференції,
– розповів Айдер Муждабаєв.

Окрім цього, чинні українські політики продовжують співпрацювати з півостровом та окупантами. Зокрема, регіонал Олександр Герега. Водночас президент кондитерської компанії "Рошен" відкрито заявив, що торгує з Придністров’ям.

"А в України не повинен бути будь-який товарообіг з окупантами. Ми ж заявили, що Росія – агресор", – зазначив Айдер Муждабаєв.


Джерело статті: “http://24tv.ua/yaki_vidomi_ukrayinski_firmi_torguyut_z_okupantami_dani_zhurnalista_n930647”

ТОП новости

Вход